Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 456,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 30/09/2023 14:58 Post ID: 81113


Pagesa

456,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 130.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 2135 Euro
Distanca 1.59 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa liqeni artificial - Harta
Lexime 404

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Faik Konica.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale:130.29 m2.
• Sipërfaqja neto: 116 m2.
• Kati 3.
• Në proces hipotekimi.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ndërtim i ri.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër.
Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!