Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 350,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 08/08/2022 15:09 Post ID: 77815


Pagesa

350,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 161.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 1475 Euro
Distanca 1.63 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa diga e liqenit - Harta
Lexime 117

Okazion te Liqeni... Apartamwent 3+1+ 2 Garazhe...!!

Shitet apartament 3+1 me nje siperfaqe 145 m2 apartamenti + 21 m2 Veranda ne katin e 5... NE NDERTIM (Drejt perfundimit)
Apartamenti ndodhet te Diga e Liqenit ne nje nga komplekset me te mire dhe me te bukur te Tiranes me nje planimetri dhe orjentim te mire me pamje nga kopshti Botanik ne nje nga zonat me te mira dhe me te kerkuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire dhe te qete..!! Per momentin pa Hipoteke pasi eshte ne ndertim...!!
SHITET PER NJE CMIM 310.000 EURO APARTAMENTI + 40.000 EURO DY GARAZHE ....!!
CMIMI TOTAL 350.000 EURO ... !!
LIKUJDIM TOTAL...!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL


Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i Pare..!!