Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 77,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 27/07/2022 09:51 Post ID: 76470


Pagesa

77,000 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 67.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 316 Euro
Distanca 2.52 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa rrugen Xhanfize Keko - Harta
Lexime 96

id 4111439
Ne rrugen Xhanfize Keko prane Klanit, shitet apartament 1+1, siperfaqja totale 66 m² (60.2 m² me hipoteke), kati 8 (jo i fundit) ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, tualet, koridor shperndares, ballkoni eshte mbyllur me vetrate dhe konvertuar ne aneks gatimi. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket, i mobiluar, 2 kondicionere.

Cmimi 77000 Euro