Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 133,400 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 29/06/2022 16:32 Post ID: 73578


Pagesa

133,400 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 114.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 9 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 496 Euro
Distanca 2.52 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 52

Apartament 2+1+2 në shitje , pozicionuar te Rruga Xhanfize Keko, Xhamllik.
Informacion mbi apartamentin:
• Siperfaqe bruto Apartament: 133.4m2
• Kati 9
Organizimi i brendshëm:
• Ambienti ndenjes
• Ambienti i gatimit
• 2 Dhoma gjumi
• 2 Tualete
• 2 Ballkone
Cilësi të tjera:
• Në fazë ndërtimi
• Ndërtim i ri
• Sistem Kapot
• Cilësi e lartë ndërtimi
• Organizim bashkëkohor banese
• Kubature e rregullt.
Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një nga zonat më preferenciale për banim dhe ofron të gjitha facilitetet.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!