Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 105,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 21/06/2022 16:11 Post ID: 72698


Pagesa

105,000 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 73.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 494 Euro
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa ish uet - Harta
Lexime 229

Lokacioni i apartamentit eshte prane ish Uet
Pozicionohet ne katin e katert te nje ndertimi te ri
Zoteron siperfaqe BRUTO prej 73 m2 dhe siperfaqe NETO prej 66 M2

Organizohet ne:
-sallon dhe ambient gatimi
-dhome gjumi
-tualet
-ballkonPer me shume informacion ose vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni !