Shitet,Apartament 3+1+2, Rruga E Kavajes, Tirane 200,000 Euro ID: PRO26301 Tirane

Shtepi ne shitje 25/01/2023 16:35 Post ID: 71834


Pagesa 200,000 Euro
Ambjenti 3+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 136.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 5 me 1 Ashensor
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 930 Euro
Distanca 1.48 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 2479

Disponojmë Apartament 3+1+2 në shitje , pozicionuar te Rruga e Kavajës.
Informacion mbi apartamentin:
• Siperfaqe bruto Apartament: 135.9m2
• Kati 5
Organizimi i brendshëm:
• Ambienti ndenjes
• Ambienti i gatimit
• 3 Dhoma gjumi
• 2 Tualete
• Ballkon
Cilësi të tjera:
• Totalisht i investuar dhe mobiluar
• Mobilje Amerikane
• Me parket
• Dritaret dopjo xham
• Ndërtim i ri
• Kubature e rregullt.
Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një nga zonat më preferenciale për banim dhe ofron të gjitha facilitetet.
Për vizitë në pronë na kontaktoni!