Shitet , Vile, San Pietro Residence, Gjiri i Lalzit, 390.000Euro, ID PRO25471 Durres

Shtepi ne shitje 25/01/2023 16:35 Post ID: 64305


Pagesa 390,000 Euro
Ambjenti 3+1, bosh, Pa mobiluar   
Siperfaqa neto 365.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 2
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 1391 Euro
Distanca 3.85 km nga qendra
Qyteti - Zona Durres - Gjiri i Lalzit
Adresa Rruga Gjiri i Lalzit, Durres, Albania - Harta
Lexime 2833

Disponojmë Vilë dyshe për shitje te San Pietro Residence, Gjiri i Lalzit.
Informacion mbi Vilë:
Vilë dy katëshe • Sipërfaqja e truallit: 365 m2 • Sipërfaqe totale vilës: 190 m2. • Kati përdhe ka një sipërfaqe prej 84,05 m2 • Kati i pare 73,9 m2 duke i shtuar një sipërfaqe prej 30,35 m2 verandë.
Organizimi i brendshëm:
• Salloni i ndenjes • Ambjent gatimi • 3 Dhoma gjumi • 2 tualete • Depo • Lavanderi • Kati përdhe ka verandë edhe kati parë ka verandë e cila komunikon me dhomen e gjumit matrimoniale.
Cilësi të tjera:
• Cilesi maksimale ndërtimi. • Post parkimi. • Organizimi bashkëkohor banese .
Vila ndodhet e pozicionuar në një nga vendet më turistike dhe në afërsi me bregdetin, duke ofruar pamje panorameske, ajerin e pastër dhe qetësinë e zonës.
Për vizitë në pronë na kontaktoni!