Shitet, Vile+ Papafingo+2 Ambiente Biznesi, Kombinat, Tirane 400,000 Euro ID: PRO24916 Tirane

Shtepi ne shitje 25/01/2023 16:33 Post ID: 59822


Pagesa 400,000 Euro
Ambjenti 5+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 250.00 m2 me 5 Tualete
Kati Kati 2
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 1574 Euro
Distanca 4.47 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Kombinat, Tirana, Albania - Harta
Lexime 3240

Disponojmë Vilë për Shitje, 2-Katëshe+ Papafingo+ 2 Ambiente Biznesi, pozicionuar në Kombinat.
Informacion mbi vilën:
• Sipërfaqe Totale: 250 m2
• Sipërfaqe Truall: 111 m2
Organizimi i brendshëm:
Kati Përdhe:
• Sipërafaqe: 111m2
2 Ambiente Biznesi
• Market : 50m2 • Open Space • Tualet
• Bar-Kafe : 50m2 • Open Space • Tualet
Kati Parë:
• Sipërfaqe : 100m2
• Sallon i Ndënjes • Ambient Gatimi • 2 Dhoma Gjumi • 2 Tualete
Papafingo:
• Sipërfaqe: 40m2
• Dhoma Gjumi • Tualet
Cilësi të tjera:
• I mobiluar
• Kondicionerë
• Ambientet e biznesit në gjendje pune prej 20vitesh
• Ndriçim natyral në çdo ambient
• Dokumentacion të rregullt Hipotekor
Vendndodhja e Vilës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për ta vizituar na konataktoni!