Shitet,Vile,Rezidenca Qeveritare, Durres ( PRO+22268) Durres

Shtepi ne shitje 31/01/2023 16:18 Post ID: 57678


Pagesa 2,000,000 Euro
Ambjenti 5+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 1000.00 m2 8
Kati Kati 3
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 8923 Euro
Distanca 1.50 km nga qendra
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Durres, Albania - Harta
Lexime 2891

•Vila pozicionohet në vijë të parë me pamje nga deti në një nga zonat më elitare në qytetin e Durrësit sic është 'Rezidenca Qeveritare'.

•Sipërfaqe trualli prej 400 m2 dhe 1103 m2 ndërtimi.

Përbëhet nga
•3 kate dhe kati nëndhe funksional si parkim me kapacitet për 8 automjete.
Në total organizohet në:
• 2 ambjente ndenje me oxhak
•7 dhoma gjumi
•8 tualete
•Ambientet e ndenjes,korridoret si dhe tualetet janë shtruar me mermer ndërsa dhomat e gjumit janë shtruar me parket.
•Investim ekstra është edhe oxhaku me sistem të shpërndarë në secilin kat.
•Vlerë e shtuar e kësaj prone është dhe veranda me sipërfaqe prej 196 m2 me pamje nga deti!
•Prona zotëron dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për vizitë na kontaktoni!