Shtepi ne shitje ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 90,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 16/10/2023 09:55 Post ID: 36848


Pagesa

90,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 152.00 m2 me 3 Tualete
Kati Kati 5 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 334 Euro
Distanca 3.72 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa FRESKU - Harta
Lexime 1588

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Ramazan Gaxherri, Fresku.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja e apartamentit: 152 m2.                                                                                                                             •Sipërfaqe neto 93,3 •Veranda 43m2 .                                                                                                                                   • Kati i 5 banim.                                                                                                                                                                           • Orientim lindje-jug-perëndim.                                                                                                                                  Organizimi: Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi,3 tualete dhe 1 ballkon.• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.• Me korridor shpërndarës.Cilësime të tjera:•Me hipotekë.• Bosh •Me ashensor.• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.   • Punime cilësore.                                                                                                                                                             •Pamje nga Tirana.                                                                                                                                                                     • Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).

Për ta vizituar na kontaktoni!