Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 3+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 355,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 21/09/2023 18:07 Post ID: 176123


Pagesa

355,000 Euro

Ambjenti 3+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 127.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 18 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 1224 Euro
Distanca 26.10 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes - Harta
Lexime 8

Shesim super apartament 3+1+2+ 3 ballkone te Tirana Garden Building!
Informacione te pergjithshme:

* Sip neto 127 m2
* Sip bruto 159 m2
* Kati 18
* Orientim Jug-Lindje

Apartamenti organizohet nga:
* Korridori shperndares
* Ambienti i ndenjes shume i bollshem dhe me kubature te rregullt + Ambjenti i gatimit
* 3 Dhoma gjumi
* 2 Tualete
* 1 Dhome Lavanderie
* 3 Ballkone
Apartamenti ka pamje te lire nga Qendra e Tiranes dhe Liqeni Artificial.
Mundesia ideale per te blere pronen tuaj te endrrave.


PER ME TEPER INFORMACION JU LUTEM NA KONTAKTONI !!