Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 85,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 22/09/2023 07:28 Post ID: 176121


Pagesa

85,000 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 43.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 11 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 360 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Adresa Ish Fusha e Aviacionit - Harta
Lexime 23

Shitet apartament te Ish Fusha e Aviacionit, me nje siperfaqe bruto 49 m2 dhe siperfaqe neto 43 m2, ndodhet ne katin e 11 t te nje pallati te ri, .
Ambienti organizohet nga 1 sallon me kuzhine, 1 dhoma gjumi, 1 tualete dhe 1 ballkon.
Disponon Dokumentacion te rregullt Hipotekor.

Aktualisht eshte i dhene me qira 400 euro neto.

Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni.