Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 165,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 21/09/2023 17:35 Post ID: 176109


Pagesa

165,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 72.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 1 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 699 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa SHITET APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI I THATE - Harta
Lexime 5

Shitet apartament tek Liqeni i Thate!

Apratamenti ndodhet ne rrugen ''Hamdi Garunja''
Siperfaqe totale: 72.5m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 dhe organizohet ne:
-ambient ndenje dhe kuzhine;
-2 dhoma gjumi;
-1 tualet;

Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe eshte me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode.
-Cmimi eshte i panegociushem

Per me shume informacion ose nje vizite, na kontaktoni!