Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 120,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 21/09/2023 17:18 Post ID: 176104


Pagesa

120,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 97.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 6 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 493 Euro
Distanca 3.56 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Dalip Topi Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 86

Shitet apartamenti 2+1+Poste parkimi !!!
- 2 dhoma gjumi
- 1 tualet (me sistem ajrosje natyrale)
- dhome ndenje + kuzhine
- ballkon
- Apartamenti eshte lluksoz dhe i mobiluar shume mire
- Siperfaqja totale e apartamentit eshte 100 m2 por jane te hipotekuara vetem 60 m2
- Ndertesa eshte bere rreth vitit 2008 dhe eshte i paisur me ashensor
- Ne zonen e freskut prane restorant freskut
- Kjo zone permbane facilitete te shumta si spitale, shkolla, markete, stacion autobuzi si dhe shume kushte te tjera qe ju mundesojn nje jetes sa me komode.
- Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni !!!