Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 97,722 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 21/09/2023 17:05 Post ID: 176101


Pagesa

97,722 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 109.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 404 Euro
Distanca 3.49 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Adresa Rruga 29 Nentori Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 19

Apartament 3+1 në shitje në “Tirana Entry II” Kthesa e Kamzës

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 109.8 m2 bruto dhe 93.1 m2 neto

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualet dhe ballkon

Ndodhet në katin e III-të të një objekti në fazë ndërtimi

Objektet e propozuara ndodhen pergjate aksit te rruges “29 Nentori” prane mbikalimit tek qendra tregtare Casa Italia, Tirane.

Kompleksi me godina banimi dhe sherbime duke perfshire dhe hoteleri dhe institucione bankare e shendetesore, me standarde të larta dhe bashkëkohore.

Ndodhet ne nje nyje te rendesishme kominikimi midis Durresit, Tiranes dhe pjeses veriore, Kamez, etj. Rruga kryesore e lidh sheshin me qendren e Tiranes, ne vije te drejte, nepermejt rruges se Durresit.

Cmimi i shitjes 890 euro/m2

Totali 97722 euro