Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 85,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 21/09/2023 15:03 Post ID: 176000


Pagesa

85,000 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 43.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 11 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 360 Euro
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Ish fusha e aviacionit - Harta
Lexime 21

Shitet apartament Ish Fusha e Aviacionit, me nje siperfaqe neto 43 m2, ndodhet ne katin e 11 t te nje pallati te ri, .
Ambienti organizohet nga salloni me kuzhine, 1 dhoma gjumi, 1 tualete dhe 1 ballkon.
Disponon Dokumentacion te Hipotekor.

Aktualisht eshte dhen me qira me 400 euro neto.