Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 3+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 250,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 21/09/2023 14:50 Post ID: 175994


Pagesa

250,000 Euro

Ambjenti 3+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 138.00 m2 me 3 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 1064 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rezidenca Kodra e Diellit - Harta
Lexime 28

Shitet super duplex 3+1+3 te Rezidenca Kodra e Diellit 1.
Ndodhet ne nje nga zonat elitare, komplekset me te qeta dhe te investuara ne kryeqytet.
Apartamenti eshte i pozicionuar ne 2 kate banimi me siperfaqe totale 181,66 m2 dhe siperfaqe neto 138,12 m2.

Organizimi:
Ne katin perdhe eshte pozicionuar zona e dites e perbere nga salloni dhe kuzhina, 1 dhome, 1 tualet dhe depo.
Ne katin e pare eshte e pozicionuar dhoma matrimoniale me tualetin matrimonial dhe garderobe, 1 gjumi dhe nje tualet.
Apartamenti eshte i investuar ne rifinitura dhe detaje arkitektonike si: sistem ngrohjeje multisplit, sistem hidraulik dhe elektrik i ri.
Punimet e apartamentit jane ne perfundim e siper.
Per informacione me te detajuara ose nje vizite ne prone mund te me kontaktoni!