Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 119,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 23/09/2023 22:52 Post ID: 175985


Pagesa

119,000 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 58.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 454 Euro
Distanca 26.10 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes - Harta
Lexime 41

Shitet apartament 1+1 te Rruga e Kavajes

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim, te nje pallati te mireadministruar me ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 64 m2 bruto dhe 57 m2 neto.

Ka orientim veri - perendim.

Eshte totalisht i investuar ne mobilim, elektroshtepiake, hidrosanitare etj.

Arredimi eshte i kryer me arkitekt, ne stilin modern - industrial.

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron facilitete te shumta, pasi ndodhet afer shkollave, institucioneve, si dhe bizneseve te ndryshme.

Apartamenti eshte i pershtatshem si per banim, ashtu dhe per investim.

Per me shume inormacion me kontaktoni.