Shtepi ne shitje Apartament ne Vlore, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 60,000 Euro. Vlore

Shtepi ne shitje 21/09/2023 13:50 Post ID: 175947

Pagesa

60,000 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 55.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 254 Euro
Distanca 98.03 km nga qendra
Qyteti - Zona Vlore - Orikum
Adresa Orikum - Harta
Lexime 75
File list: d4f2a3ec-d4ec-4e88-9e9a-3a3b62bdb6a7-(1).pdf,

Apartament ne Shitje ne Orikum, Albania!
🌅 Perfitoni sot nje Super Okazion, Apartamenti ndodhet shume prane detit ne nje pallat te ri te ndertuar ne vitin 2016.
🏢 1+1 me ballkon me pamje nga deti, disponon dhe nje tarrace nga te gjithe banoret per tu relaksuar.
📐 Siperfaqja totale: 54m2
🏖️ Kati: 3 me ashensor
📄 Me çertifikatë pronësie
💰 Cmimi: 60.000€
📲 Kontakt: