Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 225,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 21/09/2023 13:46 Post ID: 175944


Pagesa

225,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 124.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 7 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 1046 Euro
Distanca 1.62 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Medar Shtylla Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 25

Shitet apartament 2+1+2, te rruga Medar shtylla, Komuna e parisit.

Apartamenti ka siperfaqe 124 m2,ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, prane Bankes Credins, kati 7 , me orientim lindje-perendim.

Organizohet ne korridor , sallon + kuzhine e perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, njeri nga tualetet me dritare, me siperfaqe te bollshme.

Apartamenti eshte i investuar me punimet me cilesore ne treg (punimet elektrike dhe hidraulike te viteve te fundit , te cilesise me te larte).

Ngrohja/ftohja realizohet me kondicioner, eshte e mobiluar ne gjendje shume te mire.

Ka pozicion me ndricim gjate gjithe dites.

Apartamenti disponon certifikate pronesie.

Cmimi shitjes 225,000 euro.

Per me shume info rreth prones ju lutem kontaktoni ne nr e tel
(Agjensi Imobiliare)