Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 120,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 21/09/2023 12:53 Post ID: 175895


Pagesa

120,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 100.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 7 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 506 Euro
Distanca 1.20 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa astir - Harta
Lexime 13

📣SHITET, Apartament 2+1+2📍 Astir, Tiranë.✨
⚜️ Vila L
⚜️ Ndërtim i ri 2019
🪜 Kati 7 (ashensor)
📐 Siperfaqe 100 m²
🛋️ Bosh
• I investuar
• Me parket
• Koridor shpërndarës
• 1 Ballkon
• 2 Tualete
- Apartamenti ndodhet në një zonë që ofron të gjitha facilitetet e nevojshme dhe e preferuar për banim/investim.

Për më tepër informacion vizitoni website-in tonë! 🔍💻