Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 170,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 22/09/2023 02:34 Post ID: 175867


Pagesa

170,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 100.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 758 Euro
Distanca 1.08 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Komuna e Parisit Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 45

✨Shitet Apartament 2+1
📍Komuna e Parisit
📐Siperfaqe: 100 m2
Kati 2, me ashensor
Apartamenti Shitet Bosh
Me hipoteke
💶Cmimi: 170,000 euro
Mundesi e perkryer per biznes/banim dhe investim!