Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 72,192 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 21/09/2023 21:48 Post ID: 175778


Pagesa

72,192 Euro Zero Komision

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 90.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 291 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike/Aeroport
Adresa Univers City - Harta
Lexime 76

Shitet Apartament 2+1 tek Univers City
Ka nje siperfaqe prej 90.24 m2
Ndodhet ne katin e 5 te godines
Orientim JugLindje
Organizimi:
2 dhoma gjumi
Salloni
Kuzhina
2 tualete
Ballkon
Mundesi shume e mire investimi dhe banimi
Per me teper informacion na kontaktoni