Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 145,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 22/09/2023 16:56 Post ID: 175728


Pagesa

145,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 82.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 662 Euro
Distanca 2.10 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Bill Klinton - Harta
Lexime 76

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks pallatesh te ndertuar ne vitin 2015.
Pallati eshte i miradmistruar me sistem kamerash 24/7 dhe i pajisur me ashensor.
Apartamenti me siperfaqe totale 96 m² dhe siperfaqe te brendshme 82 m² ndodhet ne katin e katert.
Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje te perbashket me kuzhine, 1 tualet, dhe nje ballkon.
Orientimi i apartamentit eshte veri-perendim.
Apartamenti eshte i investuar totalisht si dhe shitet si ne foto.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
Elsi77857