Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 200,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 20/09/2023 23:03 Post ID: 175686


Pagesa

200,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 87.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 2
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 854 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa KODRA E DIELLIT 1 - Harta
Lexime 20

Shitet apartament tek Kodra e Diellit 1!

Siperfaqe totale: 87.5m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe organizohet ne:
-ambient ndenje dhe kuzhine;
-2 dhoma gjumi;
-2 tualete;

Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe eshte me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode.

Per me shume informacion ose nje vizite, na kontaktoni!