Shtepi ne shitje Vila Luksoze ne Durres, 3+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 450,000 Euro. Durres

Shtepi ne shitje 20/09/2023 18:25 Post ID: 175680


Pagesa

450,000 Euro

Ambjenti 3+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 133.00 m2 me 2 Tualete
Kati Vila Luksoze Kati 0
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 1638 Euro
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Turquoise Marina, ne Gjirin e Lalzit - Harta
Lexime 5

Turquoise Marina,resorti mes detit te kaltër dhe natyrës në Hamallaj, në zonën me të veçantë në Gjirin e Lalëzit.

Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROKOD, me respektim të rreptë të 10 standardeve evropiane për projektimin strukturor. Investimi përbëhet nga hapësira të dedikuara për terrene sportive, pishina, Aquapark, Port Detar dhe ambiente të shumta për të dhënë një jetë të qetë, larg zhurmës dhe kaosit të përditshëm të qyteteve.
Kompleksi “Turquoise Marine” ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale.

Informacion mbi Vilën:
Sipërfaqe Fizike: 131m2
Sipërfaqe Verande: 32m2
Sipërfaqe Oborri: 252.38m2
Sipërfaqe e Përbashkët: 2.22m2
Sipërfaqe Totale:133.22m2
Siperfaqe Parcele: 335m2

Vila organizohet ne:
Kati perdhe:
-ambient ndenje dhe kuzhine, 1 tualet.
Kati i pare:
-2 dhoma matrimoniale, 1 dhome gjumi,1 tualet, ballkon

Brenda kompleksit do të jetë e aksesueshme lëvizja tokësore për mjetet motorrike, ndërsa lëvizja nga uji do të mundësohet nga varka dhe motobarka, gjithashtu biçikleta uji. Shërbimet: Aquapark, Pishinë, Port Detar, Bar, Restorant. Lehtesirat: Plazh Privat, Marina, Parking i Dedikuar, Korsi Biçikletash, Ambiente sportive.
Kompleksi “Turquoise Marine” ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale.
Distanca nga Tirana është 40 km, 35 km nga Aeroporti i Rinasit “Nënë Tereza”, dhe 23 km nga Porti i Durrësit.

Për më shumë informacion, na kontaktoni!