Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 120,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 20/09/2023 17:48 Post ID: 175659


Pagesa

120,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 80.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 484 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Oxhaku - Harta
Lexime 15

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK OXHAKU, TIRANE
Cmimi 120,000 Euro
Tipologjia 2+1
Me siperfaqe totale 89 m2
Kompleks i ri banimi
Me punime cilesore
dhe facilitete bashkohore
Zone me akses dhe kerkese
te larte
Mundesi e mire banimi dhe investimi
Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrine telefonit ose ne whats app