Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 59,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 23/09/2023 15:37 Post ID: 175603


Pagesa

59,000 Euro

Ambjenti 1+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 45.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 1 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 220 Euro
Distanca 2.13 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Unaza e Re Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 160

SHITET APARTAMENT
~1+1
~I KONVERTUAR NË DY AMBIENTE
~TUALET
~45M2
~KATI 9
~ORIENTIM DHE POZICION I MIRE ME NDRICIM NATYRAL
~PALLAT I RI
~ME ASHENSOR
~GJENDJE E RE
~I PAMOBILUAR
~ÇMIMI 59.000 EURO
~KOMPLEKSI FRATARI,UNAZA E RE
KONTAKTONI 
K200