Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 113,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 20/09/2023 12:18 Post ID: 175441


Pagesa

113,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 91.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 8 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 477 Euro
Distanca 1.08 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 45

📣 SHITET, Apartament 2+1📍Rruga e "Kavajës", Tiranë ✨

⚜️ Kompleksi Golden Park
⚜️ Pranë spitalit Amerikan 3
⚜️ Ndërtim i ri

🪜 Kati 8 (ashensor)
📐 Siperfaqe totale 91.34 m²
🛋️Bosh
• Koridor shpërndarës
• 1 Ballkon
• 1 Tualet
• Ndërtesë cilësore
• Planimetri me kubaturë të regullt.

- Apartamenti ndodhet në një zonë që ofron të gjitha facilitetet e nevojshme dhe e preferuar për banim/investim. Aktualisht në fazë përfundimtare punimesh 🛠.Për më tepër informacion vizitoni website-in tonë! 🔍💻