Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 95,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 18/12/2023 10:40 Post ID: 175437


Pagesa

95,000 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 75.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 403 Euro
Distanca 26.10 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes ,Shqiperia - Harta
Lexime 707

id 4111641

Te rruga e Kavajes, prane Urgjences nr.9, shitet apartament 1+1,  siperfaqje 75 m² neto, pallat i Ri, me ashensor, kati i 4-t, strukture e rregullt. Organizohet ne sallon me ambjent gatimi,  dhome gjumi, korridor, tualet, ballkon , me ndricim natyral.  Apartamenti ndodhet ne nje zone te zhvilluar,te aksesueshme si dhe ofron facilitete te shumta.

Cmimi 95000 euro