Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 111,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 21/11/2023 10:19 Post ID: 175361


Pagesa

111,000 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 53.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 6
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 437 Euro
Distanca 1.47 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 23

📣 SHITET Apartament 1+1📍 Rruga e "Dibrës", Tiranë.✨
⚜️Medreseja
⚜️Ndërtim i ri (2000)
🪜 Kati 6 [i fundit, pa ashensor]
📐 Sipërfaqe 53 m²
🛋️I mobiluar
• I investuar
• Sistem kondicionimi
• Koridor shpërndarës
• Me verandë 116 m²
• 1 Tualet
• Me hipotek
- Apartamenti ndodhet në një zonë që ofron të gjitha facilitetet e nevojshme dhe e preferuar për banim/investim.

Për më tepër informacion vizitoni website-in tonë! 🔍💻