Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 3+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 300,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 20/09/2023 23:28 Post ID: 175354


Pagesa

300,000 Euro

Ambjenti 3+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 133.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 1409 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Kodra e diellit 2 - Harta
Lexime 48

Apartamenti ndodhet në Rezidencën Kodra e Diellit 2.

Informacioni i Pronës:
• Ndërtim i Ri
• Kati i 2-të
• me Ashensor
• Sipërfaqja Bruto: 157 M2
• Sipërfaqja Neto: 133 M2
• Kubaturë e Rregullt
• Orientimi: Lindje-Jug-Perëndim
• Dritë natyrale në çdo ambient
• Pamje e lirë
• me Hipotekë
• Post Parkimi kat -1 (me kosto extra)

Organizimi:
• Korridor Shpërndarës
• Sallon i Bollshëm
• Ambient Kuzhine Inkaso (i veçuar)
• 3 Dhoma Gjumi
• 2 Tualete Inkaso (me Dritare)
• Depo
• 2 Ballkone

Detaje të tjera:
• Totalisht i investuar
• Arredim Modern i viteve te fundit
• Pjesërisht i Mobiluar
• Tavan i Varur
• Ndriçim Led
• Parket AC5
• Sistem Kondicionimi Chiller
• Dritare Triplex Akusto-Termike
• Tharëse peshqirësh
• Lavastovilje
• Filtër Uji

Zona ku ndodhet apartamenti është nga më të qetat dhe të preferuara për Banim.