Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 120,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 19/09/2023 16:41 Post ID: 175226


Pagesa

120,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 89.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 10 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 447 Euro
Distanca 2.05 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Kongresi i Manastirit Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 9

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK OXHAKU, TIRANE
💥Cmimi 120,000 Euro

✅ Tipologjia 2+1
✅ Me siperfaqe totale 89 m2
✅ Kompleks i ri banimi
✅ Me punime cilesore
dhe facilitete bashkohore
✅ Zone me akses dhe kerkese
te larte
✅ Mundesi e mire banimi dhe investimi