Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti Pjeserisht e mobiluar, Pagesa 65,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 22/09/2023 13:16 Post ID: 175201


Pagesa

65,000 Euro

Ambjenti 1+1, Pjeserisht   
Siperfaqa neto 65.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 286 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga e Thesarit - Harta
Lexime 224

Shesim apartament 1+1 ne Fresk rruga e Thesarit. Apartamenti me siperfaqe totale 70 m² dhe siperfaqe te brendshme 65.25 m² ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati me ashensor.
Organizohet ne korridor shperndares dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Orientimi lindje.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.