Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 400,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 01/12/2023 17:05 Post ID: 175170


Pagesa

400,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 130.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 1878 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Sauk/Qendra TEG
Adresa Qendra TEG - Harta
Lexime 82

Apartament 2+1+2 ofrohet per shitje ne rezidence fare prane TEG. Rezidence banimi bashkekohore dhe e mireadministruar. Sistem security me roje dhe kamera 24/24. Ambiente te gjelberuara. Shkalle e mireadministruar. Hyrje me hapesire te bollshme dhe te mireorganizuar. Totalisht i investuar me materiale cilesore nga vete pronari. Cdo gje e bere nga e para, asgje e firmes. I gjithe apartamenti disponon teknologjine smart home. Dyer druri cilesore dhe vetrata prastike me dopio xham. Parket druri. Sistem kondicionimi qendror me fryrje nga siper. Tualete me ngrohje nga poshte. Oxhak. Panel diellor. Sistem audio home cinema. Organizohet nga: -korridor ne hyrje; -sallon ndenjie i bollshem; -kuzhine e aneksuar; -dhome gjumi master+tualet me dritare; -dhome gjumi; -tualet; -2 ballkone. Vendparkimi ne katin -1 i perfshire ne cmim. Disponon Hipoteke.