Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 85,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 19/09/2023 15:21 Post ID: 175168


Pagesa

85,000 Euro

Ambjenti 1+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 68.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 363 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Ish fusha aviacionit - Harta
Lexime 39

🔥Shiten 1+1🔥
(Foto Ilustruese)

📍 Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë

📐 Sipërfaqe 64.16m2 dhe 68.08m2
🏢 Kati 1, 2 dhe 4
🧭 Orientime të ndryshme

🛋 1 Sallon + Kuzhinë
🛏 1 Dhomë gjumi
🚽 1 Banjo
🌅 1 Ballkon

- Pallati në fazë grope

💶 Çmimi 1250€/m2

🧑🏻‍💼Kontakto: Olsi Marku
📱Tel.: +
✅ Whatsapp, Telegram, Viber, Signal

📌 Rezervoni takimin për të parë pronën!

Extra Real Estate
www.extra-realty.com

#extrarealestate #prona #pronaneshitje #pronameqira #pronatëpaluajtshme #pronatepatundshme #tirana #albania #tirane