Shtepi ne shitje Apartament ne Shkoder, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 60,840 Euro. Shkoder

Shtepi ne shitje 19/09/2023 14:21 Post ID: 175125


Pagesa

60,840 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 117.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 7 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 233 Euro
Qyteti - Zona Shkoder - Qender
Adresa BEXHISTENI SHKODER - Harta
Lexime 29

Sun Real Estate ofron për shitje apartament 2+1 me:
📍Adresë: Perballe Bexhistenit, Shkoder
📏Sipërfaqe: 117 m², kati VII
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 dy dhoma gjumi
–🚽dy banjo
-🌅 nje ballkon

–✔ Sistem kondicionimi.
–✔ Ashensor.
–✔ Dritare dopioxham.
–✔ E shtruar me pllake.

💶ÇMIMI: 60,840 €

——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+
📞+
📧[email protected]