Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 117,600 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 23/11/2023 15:56 Post ID: 175109


Pagesa

117,600 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 118.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 4
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 455 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC
Adresa Akses Tirana - Harta
Lexime 145

Disponojmë, Apartament 2+1+2 për Shitje.
Apartamenti ndodhet tek Kompleksi "Akses Tirana"
Kompleksi ”Akses Tirana” është konceptuar për të qenë gjithëpërfshirës. Ai ndodhet vetëm 15 minuta nga qendra e qytetit të Tiranës. Akses Tirana ofron apartamente të projektuara me një standart të lartë dhe stil bashkëkohor, të ndriçuara mirë me vetrata që zgjaten deri në dysheme. Secili apartament përfshin hapësira të bollshme për ndenje, ngrënie, dy tualete, një dy ose tre dhoma gjumi dhe një ose dy ballkone.
Akses Tirana është hapësira më e re multifunksionale në hyrje të Tiranës, me kapacitet ndërtimi rreth 90.000m2.
8 objekte banimi dhe shërbimi.
Hapësira rekreative dhe të gjelbërta të shtrira në sipërfaqe dhe lartësi që mundësojnë ndërlidhje midis banimit, biznesit dhe zyrave.
Parkim nëntokësor dhe ambiente teknike të zhvilluara në dy kate nëntokë.

Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe Bruto 117.5 m2
• Sipërfaqe Neto 104.68 m2
• Kati i 4 banim

Organizimi:
• Ambjent ndenje dhe ambient gatimi
• 2 Dhoma gjumi
• 2 Tualet (njeri me dritare)
• Ballkon.

Cilësime të tjera:
• Bosh
• Me ashensor
• Kubaturë e rregullt.
• Sistem chiller/multisplit
• Fasadë e ventiluar

Për ta vizituar na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Akses Tirana
Çmimi: €111.600
Siperfaqja totale: 118 m²
Siperfaqja e brendshme: 105 m²
Kati: 4
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Mobilimi: Bosh


📞 Kontakti: Future Home Don Bosko
[email protected]