Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 212,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 19/09/2023 11:39 Post ID: 174992


Pagesa

212,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 103.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 875 Euro
Distanca 2.26 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Liqeni Thate Farke,Shqiperia - Harta
Lexime 23

Super Apartament për shitje në një nga zonat më të kërkuara aktuale në Tiranë “Liqeni i Thatë”. Zona më e re e komfortit të jetesës, qetësisë dhe sigurisë. Shumë pranë me Parkun e Liqenit Artificial, Kopshtin Zoologjik dhe Botanik, unazën e madhe e cila lidhet me të gjithë Tiranën dhe Autostradat. Apartamenti ka planimetri perfekte dhe orientim me ndricim, pamje nga Liqeni Artificial. Bashkë me apartamentin ofrohet edhe posti i parkimit me cmim ekstra.

Organizimi:

Ambient ndenje dhe gatimi
Korridor shpërndarës
2 Dhoma gjumi
2 Tualete
2 Ballkone
Kati 2 banim
Post Parkimi (18.000 euro)
Fazë ndertimi
Për më shumë informacion na kontaktoni: