Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 115,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 21/11/2023 18:46 Post ID: 174910


Pagesa

115,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 89.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 10 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 428 Euro
Distanca 2.24 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Kujtim Laro Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 253

🏙 MIRABELLA Residence 🔆

📌Oxhaku

🏡Apartament 2+1 ne shitje

🧱Faze Perfundimi

📐 Sip 89

💶 115.000 euro , i padiskutueshem
Kati 10 i fundit

✅Rezidenca me nje arkitekture fantastike te organizuar ne 3 seksione me 10 kate banim dhe 2 kate parkim nentokesor.

🏞Hapesira te gjelbra dhe clodhese per te gjithe.

🏗Cilësi maksimamale ndërtimi me standarte bashkëkohore:
👉🏻Fasadë e ventiluar
👉🏻Dritare me profil termik dhe dopio xham
👉🏻Vetrata alumini termik
👉🏻Siguri antisizmike dhe antizjarr.

Per te gjetur apartamentin tuaj kontakto

📲

inHouse Real Estate