Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 135,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 21/09/2023 12:03 Post ID: 174826


Pagesa

135,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 70.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 636 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Kopshti Botanik - Harta
Lexime 124

Shitet Apartament 2+1 tek kopshti Botanik!

Apartamenti ndodhet ne katin e katert ne nje kompleks pallatesh te ndertuar se fundmi dhe ka te gjitha facilitetet e nevojshme. Eshte totalisht i kompletuar me Arkitekt deri ne detaje dhe nuk ka nevoje per nderhyrje. Sperfaqja totale e apartamentit eshte 80,2 m2 ndersa siperfaqja neto eshte 69,5m2.

Per me shume informacione apo nje vizite ne prone, ju lutemi te na kontaktoni!