Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 89,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 18/09/2023 16:07 Post ID: 174811


Pagesa

89,000 Euro

Ambjenti 1+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 72.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 6 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 376 Euro
Distanca 1.64 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga Siri Kodra Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 61

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe bruto 72.4 m2 dhe siperfaqe neto 62m2 ,pjese e nje kompleksi prestigjoz i cili sapo ka filluar prane unazes se vogel,ku kryqezohet Siri Kodra me Ferit Xhajko.
Cmimi eshte okazion ,me 1230 euro per m2 ,konkurrues per zonen.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te njeres nga godinat e kompleksit,kat optimal.
Objekti ndertohet nga nje kompani serioze .

Punimet e deritanishme sapo kane dale ne katin e pare ,por ecin me hapa te shpejta cka ben te te mundur perfundimin e objektit brenda afateve te percaktuara .

Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.