Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 128,300 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 17/09/2023 22:08 Post ID: 174489


Pagesa

128,300 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 102.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 546 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Shkolla e Bashkuar - Harta
Lexime 17

Shitet apartament 2+1+2 ne nje rezidence prane Shkolles se Bashkuar dhe ndodhet ne katin e trete. Orientimi i apartamentit eshte jug. Organizimi eshte korridor, sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete,dy ballkone.
Rezidenca eshte nje godine banimi dhe sherbimi me 4, 5, 6, 8 dhe 10 kate mbi toke dhe 2 kate parkim nentoke.
Ndodhet në një zonë lehtësisht të aksesueshme nga Rruga e Dibrës, Spitali “Nënë Tereza” dhe Porcelani dhe ndodhet vetëm 3 km nga qendra e kryeqytetit. Ofrohen tipologji te ndryshme per shitje.
Objekti eshte ne faze grope dhe pritet te perfundoje ne vitin 2025.
Ka mundesi blerje dhe me keste.
Gjithashtu ofrohen dhe poste parkimi me cmim 400 euro m2.
Siperfaqja totale 102.64 m2
Cmimi 128.300 euro