Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 540,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 17/09/2023 21:44 Post ID: 174484


Pagesa

540,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 144.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 2790 Euro
Distanca 1.08 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 29

Shitet Apartament Luksi ne Kompleksin Delijorgji, kati 3 banim e me sip. 144 m2. Perfshihet edhe nje post-parkimi ne katin -1 e me komunikim nga parkimi me ashensor direkt te hyrja. Prona eshte e tipologjise 3+1, e investuar dhe e pershtatur ne 2+1 duke zgjeruar hapesirat e Sallonit, kendit te ngrenies e te gatimit. Hyn ne korridor e vijon me dy dhomat e gjumit, dy banjo e nje depo-lavanderi. Ballkoni eshte i rehatshem e i bollshem, me hapesire e komoditet maksimal.
Orientimi Jug & Jug-Perendim.
Dhoma matrimoniale ka akses ne dhome-garderobe te dedikuar dhe ne banjon e saj te madhe e me dritare.
E gjithe shtepia ka lartesi 3m dhe eshte e paisur me sistem SMART Domatic, e telekomanduar edhe remotely direkt nga celulari. Te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike jane te fjales se fundit. Grupet incasso jane te markes Grohe; Paisjet e banjove jane Duravit; Vaska ne dhomen matrimoniale eshte me Hidromasazh. Ka bolierë te dedikuar per cdo banjo e te instaluar ne hapesiren e depos (jo ne dy banjot).
E gjithe shtepia eshte me sistem Kondicionimi me Chiller. Gjithashtu ka edhe sistem funksional Ventilimi e Aspirimi (marka LG) me rekuperator ajri. Shtepia eshte e shtruar me parket druri (shevro me multi-strat). Pjesa e muratures eshte cilesore e me gips diamanti e me profil knauf e me termo-izolim 10sh.
Muret nga brenda tek pjeset e kontakteve me jashte jane me termo-izolim ekstra dhe te veshura me gips diamanti 7.5sh. E gjithe shtepia eshte e lidhur me sistem me Fshese me Korrent te dedikuar e te inkorporuar ne te gjitha ambjentet. Ka te instaluar edhe zbutes e filtra uji Ecosoft.
Paisjet e kuzhines e te gjitha elektro-shtepiaket jane te markes Miele. Ka sistem me kamera e kontroll remotely ne ambjentet e jashtme e ne ballkon, si dhe ne ambjentin e sallonit e kuzhines.
Te gjithe aksesoret e mobiljeve jane te markes Blum. Muret e brendshme jane te lyer me boje super-lavabile San Marco. Banjot jane me dysheme me ngrohje. Ka oxhak elektrik funksional e dekorativ.
Shitet e mobiluar si ne foto e me te gjitha paisjet sic jane. Ne cmim perfshihet edhe posti i parkimit.
Prona eshte me dokument te rregullt hipotekor.

Per me shume na kontaktoni.