Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 120,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 17/09/2023 15:51 Post ID: 174436


Pagesa

120,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 110.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 6 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 469 Euro
Distanca 3.40 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Bulevardi Migjeni ,Shqiperia - Harta
Lexime 11

Apartament 2+1 per shitje ne "Astir"
Ofrojme per shitje apartament te tipologjise 2+1 ne Astir, konkretisht ne "Bulevardin e ri te Astirit".
Apartamenti organizohet ne sallon ndjenje, kuzhine e vecuar e cila ndodhet ne njerin prej ballkoneve te mbyllura, korridori qe ben shperndarjen ne dy dhomat e gjumit dhe dy tualete.Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet i mobiluar si ne foto.