Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 128,300 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 18/09/2023 11:46 Post ID: 174414


Pagesa

128,300 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 103.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 530 Euro
Distanca 2.52 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga Metush Luli Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 34

Ofrohen tipologji te ndryshme per shitje ne nji nga rezidencat me te reja qe po ndertohet ne zonen e Shkolles se Bashkuar.
Rezidenca eshte nje godine banimi dhe sherbimi me 4, 5, 6, 8 dhe 10 kate mbi toke dhe 2 kate parkim nentoke.
Rezidenca ndodhet në një zonë lehtësisht të aksesueshme nga Rruga e Dibrës, Spitali “Nënë Tereza” dhe Porcelani, rezidenca ndodhet vetëm 3 km nga qendra e kryeqytetit.

Apartamenti eshte i tipologjise 2+1+2 dhe ndodhet ne katin e trete. Orientimi i apartamentit eshte jug.
Organizimi: korridor, sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete,dy ballkone.

Objekti eshte ne faze grope dhe pritet te perfundoje ne vitin 2025.
Ka mundesi blerje dhe me keste.
Gjithashtu ofrohen dhe poste parkimi me cmim 400m2.