Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 3+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 219,400 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 17/09/2023 09:16 Post ID: 174399

Pagesa

219,400 Euro

Ambjenti 3+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 158.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 934 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa SHKOLLA BASHKUAR - Harta
Lexime 5
File list: IMG_3686.png, IMG_3687.png, IMG_3688.png,

Ofrohen tipologji te ndryshme per shitje ne nji nga rezidencat me te reja qe po ndertohet ne zonen e Shkolles se Bashkuar.
Rezidenca eshte nje godine banimi dhe sherbimi me 4, 5, 6, 8 dhe 10 kate mbi toke dhe 2 kate parkim nentoke.
Rezidenca ndodhet në një zonë lehtësisht të aksesueshme nga Rruga e Dibrës, Spitali “Nënë Tereza” dhe Porcelani, rezidenca ndodhet vetëm 3 km nga qendra e kryeqytetit.

Apartamenti eshte i tipologjise 3+1+2 dhe ndodhet ne katin e dyte. Orientimi i apartamentit eshte veri-perendim.
Organizimi: korridor, sallon me kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone.

Objekti eshte ne faze grope dhe pritet te perfundoje ne vitin 2025.
Ka mundesi blerje dhe me keste.
Gjithashtu ofrohen dhe poste parkimi me cmim extra.

Per me shume informacion ose shoqerim ne prone lutemi te na kontaktoni.