Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 195,825 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 08/11/2023 16:59 Post ID: 174237


Pagesa

195,825 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 210.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 1
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 648 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Kodra e Diellit 2 - Harta
Lexime 151

Apartamenti ndodhet në Rezidencën Kodra e Diellit 2.

Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja e përgjithshme: 210.96m2
• Sipërfaqja fizike : 116.2m2
• Sipërfaqja e Verandës : 22m2
• Sipërfaqja vazo e gjelbëruar : 60.66m2
• Sipërfaqja e përbashkët : 22m2
• Kati 0

Organizimi:
• Ambient ndenje dhe gatimi.
•2 Dhoma gjumi, njëra prej tyre me garderobë
•2 Tualete me dritare
• Veranda
• Korridor shpërndarës.

Cilësime të tjera:
• Orjentimi: Jug-Lindje-Perëndim
• Ndërtim i Ri
• Dritare dopio xham
• Hidrosanitare Incasso
• Sistem kapot
• Zonë Elitare

Për ta vizituar na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Kodra e Diellit 2
Çmimi: €195.825
Siperfaqja totale: 210 m²
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Mobilimi: Bosh
Viti i ndertimit: 2022


📞 Kontakti: Future Home 21 Dhjetori
[email protected]