Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 175,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 15/09/2023 17:06 Post ID: 174035


Pagesa

175,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 115.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 6 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 702 Euro
Distanca 1.47 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 24

Apartamenti ka siperfaqe 112 m2 dhe veranden 28 m2, ne kat 6 tek Tower Bridge 1, me dokumentacion te rregullt. Per me shume informacion me kontaktoni!