Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 85,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 16/09/2023 11:11 Post ID: 173926


Pagesa

85,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 85.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 8 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 333 Euro
Distanca 3.97 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa thoma koxhaj - Harta
Lexime 200

 

   Shitet apartament 2+1+2, i pozicionuar tek pallatet Cabej, Yzberisht Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin 8, ne nje pallat te ri me ashensor, ka nje siperfaqe prej 91.56m2.

Organizohet ne: ambient gatimi+sallon ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete, koridor shperndares dhe balkon.

Shitet bosh.

Me ndricim natyral.

Orjentimi Jug- Lindje, kurbature e rregullt.

Per me shume  informacional na kontaktoni.